Тра

До Дня слов’янської писемності й культури

25 травня, до Дня слов’янської писемності й культури, відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри історії та культури української мови. Альона Вікован розповіла про історію свята, діяльність Кирила і Мефодія, особливості двох слов’янських азбук – кирилиці та глаголиці. З доповідями про мовне вираження української ментальності у порівнянні з ментальностями інших слов’ян виступили переможці конкурсу «Мовні картини світу слов’ян» Олександра Маринюк, Ганна Кіш, Катерина Бурдельна; Олеся Незвиська, Марія Трач; Леся Чемес; Ірина Біла; Ірина Сливчук. Історію становлення церковнослов’янської мови, її роль і місце у сучасному суспільстві проаналізувала професорка кафедри Марія Скаб.Закликаємо студентів активно долучатися до засідань гуртка й продовжувати заглиблюватися в історію та сьогодення слов’янських культур і мов!