Тра

НАПОЛЕГЛИВІСТЬ – ЗАПОРУКА НАУКОВОГО УСПІХУ!

Наприкінці квітня Рада молодих вчених філологічного факультету разом із Студентським парламентом провели спільну зустріч зі студентами філологічного факультету. Голова ради молодих вчених поінформувала слухачів про форми наукової роботи молодих науковців, про гуртки та творчі студії на філологічному факультеті, про новостворене Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених філологічного факультету (http://philology.chnu.edu.ua/?page_id=9378).

Окрім того, на заході було відзначено сертифікатами найкращих учасників Студентської наукової конференції (секція філологічних наук). З-поміж 123 учасників керівники підсекцій («Актуальні проблеми сучасних масмедіа», «Редакторсько-видавничі аспекти та комунікаційні стратегії», «Комунікативно-прагматичні та дискурсивно-жанрові параметри мовних одиниць», «Актуальні проблеми лексикології, лексикографії та лінгвістики тексту», «Лінгвостилістичні аспекти письменницького ідіолекту», «Лінгводидактичні засади вивчення української мови», «Актуальні проблеми історії та сучасного функціонування української мови», «Актуальні проблеми історії та сучасного функціонування української мови», «Актуальні питання фольклору та нової української літератури», «Українське письменство ХХ – початку ХХІ століть», «Сучасна українська література», «Проблеми румунської філології», «Актуальні проблеми сучасної теорії літератури, історії зарубіжної літератури та перекладознавства», «Філософія, культурологія, богослов’я», «Соціальне забезпечення») відзначили доповіді таких студентів: Наталії Бучок, Юліанни Віщак, Вікторії Волуци, Марії Евеліни Гавадзин, Діани Данилюк, Катерини Данилюк, Ірини Даниляк, Андрія Капаци, Христини Каштелян, Івана Колдунова, Христини Костенюк, Віталіни Лисої, Олени Лисенко, Іванни Марчук, Михайла Мілешкіна, Зіновії Остафійчук, Антона Попаденка, Оксани Пухальської, Надії Райчук, Анастасії Симчук, Богдани Федорчук, Лесі Чемес, Тетяни Чижевської, Віталіни Шевчик, Кетеліна Щербанюка.

Усім нагородженим запропоновано вступити до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених.

Бажаємо нових наукових ідей та успішної їх реалізації!