Кві

НАУКОВІ ДІАЛОГИ ТВОРЧИХ СТУДЕНТІВ

Важкі часи, коли всі думки й міркування першорядно зорієнтовані не на науку… Однак Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича працює. Тож і студенти кафедри філософії та культурології зібралися сьогодні у форматі двох підсекцій щорічної університетської студентської наукової конференції.

Обговорено низку важливих тем в галузі філософії, культурології, богослов’я, соціального забезпечення.

Ось найактивніші учасники конференції, які не обмежилися лише підготовкою текстів доповідей, а знайшли змогу й час усно виступити та дискусійно поспілкуватися: Антон Попаденко (науковий керівник – доц. О. Бродецький), Михайло Мілешкін (науковий керівник – ст. наук. спіроб. І. Луцан), Христина Костенюк (наукова керівниця – доц. Світлана Балінченко), Володимир Роговський (науковий керівник – доц. Микола Щербань), Богдан Борак (науковий керівник – доц. Микола Шкрібляк), Ярослава Куліченко (науковий керівник – доц. Роман Рошкулець), Валентина Андрощук (наукова керівниця – канд. соціол. н. Катерина Шестакова), Вікторія Джус (наукова керівниця – канд. соціол. н. Катерина Шестакова), Марія Завитик (наукова керівниця – доц. Тетяна Медіна), Оксана Козак (наукова керівниця –  доц. Тетяна Медіна), Віталіна Лиса (наукова керівниця – канд. соціол. н. Катерина Шестакова)

Усі доповіді засвідчили належну компетентність та логічну культуру учасників, а декілька студентів (психологиня Христина Костенюк, богослов Михайло Мілешкін, філософ Антон Попаденко, студентка спеціальності «соціальне забезпечення» Віталіна Лиса) рекомендовані до нагородження факультетськими відзнаками – завдяки поєднанню особливої актуальності тематики, виразних презентацій та діалогічно-полемічного ентузіазму.

Вітаємо учасників та дякуємо їм за інтелектуальну небайдужість і творче мислення!