Бер
2022

Відбувся захист педагогічної практики студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 041 “Богослов”я”

23 березня 2022 року відбувся захист педагогічної практики студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 041 “Богослов”я”. Захист педагогічної практики відбувався у режимі онлайн.

Під час заходу студенти доповіли про хід проходження практики у закладах освіти, презентвали власні пакети документів. Водночас, були презентовані мультимедійні презентації з матеріалами практики.

Студенти вдало праналізували проходження практики, вміло акцентували увагу на різних аспектах як навчальної, так і виховної роботи у закладах освіти, з якими їм довелося стикнутися.

Більшість студентів успішно пройшли атестацію, а ті, у кого виявлено певні недоліки у підготовлених документах, отримали можливість доопрацювання та усунення виявлених неточностей.