Лют

ЗАНЯТТЯ-КОНФЕРЕНЦІЯ І МЕТОД ФОКУС-ГРУПИ – В ОСЕРДІ МЕТОДИЧНОЇ УВАГИ

Логіка, інструменти та форми організації заняття-конференції і використання методу фокус-групи у викладанні соціології. Саме цих тем стосувався методичний семінар кафедри філософії та культутрології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Семінар відбувся 21 лютого 2022 р. Доповідали докторка філософських наук, доцентка Ірина Горохолінська (щодо заняття-конференції) і кандидатка соціологічних наук, доцентка Тетяна Медіна (щодо методу фокус-групи). Доповіді та презентації були проблемно загострені й викликали цікаву дискусію. Були присутні й висловлювалися викладачі не лише кафедри філософії та культурології, а й інших кафедр факультету, зокрема, кандидатка філологічних наук Лілія Гажук-Котик (кафедра історії та культури української мови). Модерувала подію голова методичної комісії кафедри філософії та культурології кандидатка філософських наук, доцентка Світлана Балінченко.