Лют
2022

07 лютого 2022 року виповнюється 50 років від дня народження кандидата філологічних наук, асистента кафедри історії та культури української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Криштанович Оксани Василівни.

Має досвід науково-методичної роботи (проводить заняття з української мови за професійним спрямуванням, риторики, стилістики і культури мовлення, керує курсовими роботами). Основне коло зацікавлень – стилістика та культура мовлення. Авторка більше ніж 20 наукових праць.

О. В. Криштанович 1994 р. закінчила філологічний факультет Чернівецького державного університету за спеціальністю «Українська мова та література». У1994–1996 рр. працювала вчителем української мови й літератури в Колінковецькому навчально-виховному комплексі. Упродовж 1996–2000 рр. – старший науковий співробітник Чернівецького літературно-меморіального музею Юрія Федьковича (із постаттю Буковинського Соловія, найвидатнішого письменника Буковини, просвітителя краю і активного громадського діяча, чиє імʼя має Чернівецький університет, буде повʼязана кандидатська дисертація Оксани Василівни). У 2000–2002 рр. викладала в Буковинському державному фінансово-економічному університеті. З 2002 року почала працювати асистентом кафедри історії та культури української мови. Упродовж 2004–2005 рр. навчалася в аспірантурі. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Мовленнєва структура образу автора у творчості Юрія Федьковича» (2006 р.) під керівництвом проф. Бабич Н. Д.

Щиро вітаємо Оксану Василівну з ювілеєм!!!