Січ
2022

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова запрошує студентів взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2021/2022 н.р. з української мови, літератури

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році» Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова призначено базовим закладом вищої освіти у 2020-2023 роках з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання) .
Відповідно до чинного Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 № 605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 (далі – Положення), до участі у Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти закладів вищої освіти інших країн.

Інформаційний лист конкурсу