Лис

Міждисциплінарний діалог фундаментального і прикладного знання: експертні практики

Такою була тема ще одного круглого столу, що відбувся 6 листопада в межах Міжнародної науково-практичної конференції «Гуманітарний дискурс у перспективі ХХІ століття: методологічні засади», організованою кафедрою філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. До круглого столу активно долучился представники Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (цей центр – один із співорганізаторів конференції). А модерував подію Олександр Мартиненко – кандидат філософських наук, докторант кафедри філософії та культурології і водночас провідний фахівець Чернівецького НДЕКЦ МВС.

У програмі круглого столу представлено доповіді представників і кафедри філософії та культурології (зокрема, кандидата філософських наук Ігоря Руснака), і працівників цього центру Ігоря Балука, Вікторії Косован, Івана Кожакаря, Алли Марчук, Бориса Лунги, Аліни Стаднік, Юрія Герцана, Ганни Ящишиної, а також Аліни Соколової з Дніпропетровського НДЕКЦ (м. Дніпро).