Жов

Міжнародні проєкти сприяють шліфуванню дослідницьких ідей: досвід аспірантки релігієзнавиці Ірини Лазоревич

З 16 по 24 жовтня у місті Вроцлав, Польща, аспірантка кафедри філософії та культурології філологічного факультету Ірина Лазоревич долучилася до циклу тренінгів «Agents of art» в рамках програми Європейського Союзу Erasmus +, в якому йшлося про можливості впливу сучасного мистецтва на формування світоглядних та ціннісних орієнтацій молоді.

Протягом тижня учасники з різних країн практикували різні мистецькі жанри і рефлексували на тему їхньої актуальності, розглядали методи використання мистецтва у виховній роботі та можливості застування їх у інклюзивній освіті.

Ірина в рамках проєкту презентувала культурні ініціативи міста, а також обмірковувала відображення сакрального в мистецтві масової культури.