Жов

Молодим вченим вручили грошові сертифікати

У Червоній залі ЧНУ імені Юрія Федьковича дванадцятьом молодим вченим вручили сертифікати на стипендії у криптовалюті. Відзначили і асистентку кафедри журналістики, кандидатку наук із соціальних комунікацій Раренко Ларису Анатоліївну.

Ініціатором стала компанія Orca Finance, яка почала працювати у березні 2020 року. Її співвласником є випускник ЧНУ Ярослав Петришин, який вручив іменні сертифікати на 700 доларів молодим вченим, котрі займають високі позиції у рейтингу викладачів університету та двічі вакциновані. Раніше подібна стипендія вручалася кращим студентам, тоді молодь отримала сертифікати на 500 доларів у криптовалюті та мала можливість перевести її в гривні або ж купити частинку біткоїна. «Після отримання цієї стипендії перше і найпростіше – можна обміняти її на гривні на біржі і вивести собі на картку. Або ж купити за ці BUSD якусь частинку біткоїна чи крипткоїна і стати криптохолдером. Адже криптовалюта постійно дорожчає і якщо ви зможете її втримати декілька років, то ваші 700 доларів можуть перетворитися у декілька тисяч», – уточнив Ярослав Петришин.

Таким чином місцевий бізнес підтримує кращих молодих спеціалістів ЧНУ і дякує їм за плідну працю.

Зазначимо, що стипендії виплачуватимуть у криптодоларах по 140 BUSD впродовж п’яти місяців.