Вер

Студенти отримали нові підручники

Напередодні нового навчального року бібліотека кафедри журналістики поповнилася необхідним для студентів виданням – книгою Бйорна Сташена «Мобільна журналістика». Десять таких книг подарувала студентам Академія української преси, з якою кафедра вже не один рік співпрацює. Майбутні журналісти зможуть глибше зануритися у поняття «мобільна журналістика», вивчити тонкощі «мобільного репортажу», специфіку збирання новин у нових умовах (так званий «News Gathering») та дізнаються більше про технічні новинки для мобільної журналістики (зовнішні мікрофони, штативи, тримачі для смартфона, карданні підвіси…). Видання буде корисним при вивченні курсів «Фотожурналістика», «Агенційна журналістика», «Інтернет-журналістика».