Вер

Студентам презентували гру з медіаграмотності

3 вересня для студентів кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася зустріч-презентація освітньої української гри «Критикотики». Ця настільна гра спрямована на підтримку єдиної справді дієвої «зброї» проти інформаційних маніпуляцій та фейків – вона націлена на розвиток критичного мислення, медіаграмотності та факт-чекінгу. Розробку презентували її дизайнери: Наталія Каташинська – продюсерка проєкту, консультантка ЮНІСЕФ, Олена Павлова – авторка Кота Інжира, письменниця і журналістка, ілюстраторка та співрозробниця гри. Студенти-першокурсники змогли з’ясувати власний рівень критичного мислення та потренувалися на практиці щодо виявлення неправдивих медіа-меседжів. Нагадаємо: медіаграмотність – одна з важливіших компетенцій, які сьогодні закладаються Міністерством освіти і науки України у підготовку школярів та студентів.