Лип

«Культурна екстраваганца: Чернівці 2021» – літня культурологічна школа у Чернівцях

19 липня, з ініціативи кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та медіа-хабу «Буковина» розпочала роботу літня культурологічна школа, яка включає в себе роботу з місцевими ЗМІ, митцями та культурою міста Чернівці. Ця школа – це можливість поспілкуватися з Чернівецькими культурними діячами, попрактикуватися у сфері культурної журналістики та спробувати себе у ролі культуролога. У програмі школи – лекції, майстер класи, екскурсії та інтерв’ю. Робота школи триватиме протягом двох тижнів.
Дякуємо всім партнерам школи, ініціаторам та учням за ініціативність та бажання пізнавати щось нове!