Чер

Літня школа в Університеті м. Лодзь

Щороку партнер Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Університет м.Лодзь, Польща, економіко-соціологічний факультет, проводить літню школу.

У цьому році школа відбувається 28 червня – 2 липня, дистанційно (на платформі ClickMeeting), за участі 900 студентів з Польщі, України, Швеції, Бразилії, Еквадору, Туреччини та Іспанії. Тема літньої школи: «Принципи справедливого розвитку в часи процвітання та в часи кризи» (Fair development principles in times of prosperity and in times of crisis).

Кафедра філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є активним партнером заходу. До програми включено доповідь з соціальної філософії та міграційних студій доц. Балінченко С.П. Тема доповіді «Escape, abode and home: Integrate-or-return choices of the displaced populations».