Тра

Онлайн-зустріч групи забезпечення щодо обговорення стану підготовки до акредитації освітньо-професійної програми «Культурологія» другого рівня вищої освіти

У зустрічі взяли участь Ігор Возний – професор кафедри філософії та культурології, гарант програми; Марія Чікарькова – професор кафедри філософії та культурології, член групи забезпечення; Світлана Балінченко – к.ф.н., доцент кафедри філософії та культурології ЧНУ, член групи забезпечення, голова методкомісії кафедри; Ольга Рупташ – доцент, завідувачка кафедрою філософії та культурології.

Відбулось обговорення стану підготовки справи до акредитації. Висловлені пропозиції та рекомендації порядку підготовки справи, намічені головні напрямки та порядок оформлення програми, визначені відповідальні особи за окремі її розділи та дати підготовки.