Тра

Онлайн-зустріч зі стейкголдерами щодо обговорення освітньо-професійної програми «Культурологія» другого рівня вищої освіти

У зустрічі взяли участь Ігор Возний – професор кафедри філософії та культурології, гарант програми; Марія Чікарькова – професор кафедри філософії та культурології, член групи забезпечення; Світлана Балінченко – к.ф.н., доцент кафедри філософії та культурології ЧНУ, член групи забезпечення, голова методкомісії кафедри; Микола Шкрібляк – доцент кафедри філософії та культурології, гарант програми 031 релігієзнавство, третій науковий рівень вищої освіти; Ірина Яворська – директор Чернівецького обласного краєзнавчого музею; Микола Рубанець – в.о. генерального директора – головного зберігача фондів державного архіву Чернівецької області; Олег Колянківський – заступник директора з основної діяльності чернівецького обласного державного музею народної архітектури та побуту; Микола Семенюк – методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області (фахові коледжі), викладач основ філософських знань і культурології Чернівецького фахового коледжу технологій і дизайну; Василь Борук – методист центру культури «Вернісаж», випускник спеціальності 034 «Культурологія»; Андрій Гев’юк – голова ГО фонд «Буковина інноваційна».

Відбулось обговорення змісту освітньої програми, програмних результатів і компетентностей, які мають набувати здобувачі вищої освіти за цією програмою. Висловлені пропозиції та рекомендації будуть враховані під час внесення змін в освітньо-професійну програму на засіданні кафедри філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.