Тра

Онлайн-зустріч зі студентами-випускниками щодо обговорення освітньо-професійної програми «Культурологія» другого рівня вищої освіти

У зустрічі взяли участь Ігор Возний – професор кафедри філософії та культурології, гарант програми; Марія Чікарькова – професор кафедри філософії та культурології, член групи забезпечення; Ірина Горохолінська – в.о. доцента кафедри філософії та культурології, член проектної групи; Микола Шкрібляк – доцент кафедри філософії та культурології, гарант програми 031 релігієзнавство, третій науковий рівень вищої освіти; Світлана Балінченко – к.ф.н., доцент кафедри філософії та культурології ЧНУ, член групи забезпечення, голова методкомісії кафедри; студенти денної і заочної форми навчання за спеціальністю «культурологія».

Відбулось обговорення змісту освітньої програми, програмних результатів і компетентностей, які мають набувати здобувачі вищої освіти за цією програмою. Висловлені пропозиції та рекомендації будуть враховані під час внесення змін в освітньо-професійну програму на засіданні кафедри філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.