Тра

Конкурс відеоробіт до Дня слов’янської писемності й культури

До Дня слов’янської писемності й культури, який традиційно святкуємо 24 травня, у день вшанування пам’яті Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, кафедра історії та культури української мови провела конкурс відеоробіт серед студентів першого курсу спеціальностей «Середня освіта (українська мова та література)» та «Філологія (українська мова та література)».

Першокурсники підготували цікавий матеріал про походження слов’янської писемності та про її творців. Крім того, студенти спробували зануритися у світ дохристиянських вірувань і по-сучасному інтерпретувати давні символи та легенди.

Переможцями конкурсу стали Єкатерина Боднарюк, Євгенія Ткач, Анастасія Чеснокова, Надія Чобану й Ольга Яновська зі спільною роботою про створення, значення й упровадження сучасного шрифту «Рутенія».

Щиро вітаємо переможців!