Тра

Онлайн-зустріч зі стейкголдерами щодо обговорення освітньо-професійної програми «Філософія» другого рівня вищої освіти

14 травня 2021 року відбулась онлайн-зустріч робочої групи кафедри філософії та культурології зі стейкголдерами (потенційними працедавцями, випускниками кафедри та ін.) щодо обговорення освітньо-професійної програми «Філософія» другого рівня вищої освіти за спеціальністю 033 Філософія галузі знань 03 Гуманітарні науки

У зустрічі взяли участь Микола Семенюк – методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області (фахові коледжі), викладач основ філософських знань і культурології Чернівецького фахового коледжу технологій і дизайну; Олександр Мартиненко – к. філос. н., провідний фахівець із наукової та інформаційно-роз’яснювальної роботи відділу забезпечення діяльності Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, докторант, випускник; Наталія Батракова – виконавчий директор ГО Центр громадської активності «Синергія»; Людмила (Іванівна) Кушнір – перший заступник голови Чернівецької районної ради; Мирослава Вацеба – завідувачка відділення загально освітньої підготовки Івано-Франківського фахового коледжу; Фрозіна Кузик – к. мед. н, директор Чернівецького медичного фахового коледжу, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; Василь Безбородько – керівник архіву, випускник; Ольга Рупташ – д. філос. н., зав. каф. філософії та культурології, гарант ОПП, Михайло Марчук – д. філос. н., професор кафедри філософії та культурології, член групи забезпечення; Тетяна Радзиняк – к. філос. н., доцент кафедри філософії та культурології, член групи забезпечення; Світлана Балінченко – к.ф.н., доцент кафедри філософії та культурології ЧНУ, голова методкомісії кафедри.

Відбулось обговорення змісту освітньої програми, програмних результатів і компетентностей, які мають набувати здобувачі вищої освіти за цією програмою. Висловлені пропозиції та рекомендації будуть враховані під час внесення змін в освітньо-професійну програму на засіданні кафедри філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.