Тра

Вітаємо з успішним захистом дисертації

12 травня 2021 р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на засідання спецради
Д 76.051.011 Оксана КРАВЦОВА, аспірантка кафедри сучасної української мови, успішно захистила дисертацію “Функційні параметри переповідних конструкцій у дискурсивно-жанрових виявах української мови”, подану на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 035 Філологія. Науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри сучасної української мови Світлана ШАБАТ-САВКА.
Щиро вітаємо Світлану Тарасівну й Оксану Анатоліївну з високим досягненням у царині синтаксису української мови. Зичимо нових успіхів, наукового зростання й невичерпного творчого натхнення!