Тра

ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ КРАВЦОВОЇ ОКСАНИ АНАТОЛІЇВНИ

12 травня 2021 року о 10:00онлайн-режиміmeet.google.com/qab-kqgs-ezm) на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 76.051.011 відбудеться захист дисертації Кравцової Оксани Анатоліївни «Функційні параметри переповідних конструкцій у дискурсивно-жанрових виявах української мови» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 – «Гуманітарні науки» за спеціальністю 035 – «Філологія».

Науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри сучасної української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Шабат-Савка Світлана Тарасівна.

Офіційні опоненти:

– доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Кондратенко Наталія Василівна;

– доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Марчук Людмила Миколаївна.