Кві

Відбувся тренінг з комунікативних навичок для студентів ОП «Соціальне забезпечення» та «Соціологія».

26 квітня 2021 року відбувся тренінг з комунікативних навичок для студентів ОП «Соціальне забезпечення» та «Соціологія». Тренеркою була співробітниця Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості, начальницею відділу активної підтримки безробітних Т. А. Маслова-Брукер. Тема тренінгу: спілкування людей, запобігання і вирішення конфліктних ситуацій.

Було порушено багато питань, корисних як для майбутнього працевлаштування, так і для особистого життя та спілкування в колі друзів. Серед них такі:  Чому важливим є вміння слухати людину? Чи завжди вам вистачає терпіння вислухати людину? Чи вмієте ви говорити так, щоб слухати вас? Якими є основні правила асертивної поведінки? Як навчитися говорити «Ні» стосункам, які набридли?

Дякуємо за цікаву зустріч! Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!