Кві

Зустріч молодих науковців у рамках наукового проєкту «Соціальна функціональність релігії в умовах масштабних небезпек: ідейно-теоретичний та практичний виміри»

Молоді науковці – учасники виконуваного в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича  трирічного держбюджетного наукового проєкту «Соціальна функціональність релігії в умовах масштабних небезпек: ідейно-теоретичний та практичний виміри» провели 2 квітня 2021 р. чергову робочу зустріч, де обговорили низку методологічних орієнтирів та тематичних напрямів для подальших студій в межах першого року здійснення проєкту (розпочалося його виконання з 1 лютого 2021 р.)
Модерувала діалог наукова керівниця проєкту докторка філософських наук Ірина Горохолінська. Взяли участь виконавці проєкту – кандидати філософських наук Віталій Мудраков (Хмельницький національний університет), Олександр Марчук, Ігор Руснак, кандидат історичних наук Ігор Луцан, аспірантка, магістерка релігієзнавства Ірина Лазоревич (ці науковці, як відомо, представляють кафедру філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького університету).
Дослідники, коли казати образно, “звірили годинники”, узгодили координацію дій, обміркували не тільки теоретичні, а й експертні прикладні кроки на перспективу найближчих місяців.