Бер

Зустріч студентів освітніх програм «Соціальне забезпечення» та «Соціологія» з Т. А. Масловою-Брукер

2 березня 2021 р. відбулася зустріч студентів освітніх програм «Соціальне забезпечення» та «Соціологія» з Т. А. Масловою-Брукер, співробітницею Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості, начальницею відділу активної підтримки безробітних. Мова йшла про особливості поведінки під час пошуку роботи – як скласти резюме (в тому числі відеопрезентацію), як підвищити самооцінку, як поводити себе під час знайомства з роботодавцем, яких ситуацій слід уникати під час пошуку роботи. Під час відповідей на питання студентів розглянуті конкретні випадки з досвіду присутніх. Щиро вдячні за цікаву зустріч! Сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому.