Лют

ФАХОВИЙ СЕМІНАР

У п’ятницю, 19 лютого 2021 р., о 10:00 год. у VI корпусі (21 аудиторії) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться фаховий семінар за матеріалами дисертаційної роботи Кравцової Оксани Анатоліївни «Функційні параметри переповідних конструкцій у дискурсивно-жанрових виявах української мови».

Науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри сучасної української мови філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Шабат-Савка Світлана Тарасівна.

Рецензенти:

1) доктор філологічних наук, професор кафедри сучасної української мови філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Руснак Наталія Олександрівна;

2) кандидат філологічних наук, доцент кафедри історії та культури української мови філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Редьква Ярослав Петрович.