Лют

Студенти спеціальностей “Філософія”, “Соціологія”, “Богослов’я”, “Соціальне забезпечення” апробують знання та вміння в межах навчальних практик

У лютому 2021 р. на декількох освітніх програмах кафедри філософії та культурології розпочалися навчальні практики.

Педагогічну практику проходять студенти 4 курсу, майбутні бакалаври – філософи, богослови, соціологи. Майбутні випускники бакалаврату зі спеціальності «соціальне забезпечення» освоюють досвід у рамках навчально-технологічної практики. Частина студентів апробує практичні навички на базах практики в ЧНУ імені Юрія Федьковича й навчальних закладах міста Чернівці, а частина – за місцями проживання.

У межах практик комбінуються аудиторні й дистанційні заходи. Керівники практик контролюють комплексність та різноплановість форм роботи, що забезпечить належне набуття відповідних фахових, педагогічних і соціально-комунікативних компетенцій. Наприкінці циклу практик на студентів чекає захист.