Лис
2020

13-16 листопада 2020 року в режимі онлайн відбулася Міжнародна наукова Конференція молодих україністів і Дослідників слов’янознавства від Кафедри україністики Варшавського університету.

Студентка 3 курсу,  філологічного факультету, Лисенко Олена Юріївна, взяла участь у  додатковій сесії  «Сильні жінки»( “Silne kobiety”), яка відбулася 16 листопада. Лисенко Олена виступила з доповіддю на тему: «Висока місія Олени Пчілки. Штрихи до психологічного портрета видатної українки» у секції 2 «Жінка і література».
Також були секції «Жінка і суспільство», «Жінка і мистецтво». Загалом, виступило 30 учасників на українській (переважно) і польській мовах. Тематика досліджень стосувалася сильних постатей в жіночому середовищі від давніх часів, до сьогоднння.