Тра

Обирай факультет, де є така кафедра!

Шановний Абітурієнте, познайомся з професійною діяльністю однієї з найкращих кафедр філологічного факультету та обери майбутню професію ФІЛОЛОГА вже сьогодні, а відтак ‒ і майбутню життєву дорогу! Від імені колективу кафедри професор Мар՚ян Степанович Скаб запрошує Тебе на аудіо-презентацію напрямків діяльності та зустріч із представниками кафедри історії та культури української мови філологічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Посилання на аудіоматеріали

1. Olga Відповіcти
    Пишаюся і щиро вдячна усім викладачам Кафедри і Факультету не тільки за безцінні знання, а й за духовні цінності й життєвий досвід, а також любов до краси рідної мови, щедро даровані нам, студентам, натхненною і невтомною працею. Маємо за честь нести й передавати ці дари іншим. Зичимо Вам усіх благ та процвітання на далі! З повагою, Ольга Гайсенюк (рік випуску 2013).