Сер

ГРАФІК атестації докторантів, аспірантів денної та заочної форм навчання

ГРАФІК
атестації докторантів,
аспірантів денної та заочної форм навчання,
здобувачів
Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
у  2019 році

1 до 06.09.2019 р.

Звіти докторантів, аспірантів та  здобувачів

на кафедрах

Атестація у відділі аспірантури та докторантури
2 09.09 – 13.09.2019 р. Докторанти, аспіранти, здобувачі 1-го року навчання;

Аспіранти та здобувачі  2-го року навчання.

3 16.09 – 20.09.2019 р. Докторанти 2-го року навчання ( випускники 2019 року);

Аспіранти та здобувачі  3-го  року  навчання

(вступ 2016 р.).

4 21.10 – 30.10.2019р. Аспіранти та здобувачі 3-го та 4-го років навчання –випускники 2019 року  (здобувачі ступеня «кандидат наук»)

♦ Для звіту  аспірантам подати у відділ аспірантури та докторантури  індивідуальні плани, атестаційні бланки, наукові публікації за звітний період; докторантам – індивідуальні плани, наукові публікації за звітний період, звіти та рішення відповідних кафедр.

Випускники аспірантури подають у відділ аспірантури та докторантури індивідуальні плани, список наукових публікацій, атестаційні бланки та довідки спеціалізованих вчених рад про прийняття дисертацій до захисту.

Випускники докторантури подають у відділ аспірантури та докторантури індивідуальні плани, звіти, список наукових публікацій,  рішення кафедр, довідки спеціалізованих вчених рад про прийняття дисертацій до захисту.