Тра

Інституту Польської філології

Зеленогурського Університету

Шановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь у роботі

круглого столу

«Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст»

засідання якого відбудеться 24 вересня 2019 року

в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка,

м. Київ, бульв. Тараса Шевченка 14

Мы пропонуємо наступні теми для дискусій:

– літературні рефлексії війни;

– культурні аспекти війни;

– війна та конфлікти в масовій культурі;

– війна та релігія;

– війна та конфлікт цивілізацій;

– війна і проблема ідентичностей;

– інформаійні війни та їх гібридні форми.

Сьогодні не лишилося вже такої сфери життя і діяльності людини, на яку б прямо чи опосередковано не впливали війни чи конфлікти світового або локального характеру. Це відображається у художній літературі, публіцистиці тощо. Отже, вивчення  проблеми війн та конфліктів вимагає міждисциплінарного підходу у вивченні.

Метою круглого столу є обговорення рефлексій та інтерпретацій кофліктів і війн як інспірації художнього тексту, а також осмислення певних аспектів заявленої проблематики.

Робочі мови: українська, англійська, усі слов’янські.

Для участі у роботі круглого столу просимо до 20 червня 2019 року надіслати на електронну адресу організаторів кафедри полоністики Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка  (literatura0najnowsza@gmail.com) заявку учасника (див.додаток 1) і анотацію (див. додаток 2).

Голова оргкомітету круглого столуСЕМЕНЮК Григорій Фокович,  доктор філологічних наук, професор, директор Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Науковий керівник конференц-проекту– к. філол. н., доцент., доц кафедри полоністики Хайдер Тетяна Василівна

Члени оргкомітету:

доктор габілітований, професор Зеленогурського університету Богдан Троха

к. філол н., доц., доцент кафедри полоністики Дем’яненко Н.Б.

к. філол. н., доц,  доцент кафедри фольклористики Салтовська Н.В.

к. філол. н., асистент кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчостіРябченко М.М.

По завершенні круглого столу планується наукова публікація повного тексту доповіді у вигляді наукової статті в колективній монографії за темою круглого столу (з розрахунку 2 євро/сторінка за курсом НБУ на день сплати рахунку).

Заявка* учасника круглого столу

(* файл називається латиницею за прізвищем автора,

наприклад: Ivanenko_zaiavka)

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище, ім’я, по батькові

(повністю)

Науковий ступінь
Вчене звання
Місце роботи (повна назва

організації, інституту/факультету,

кафедри)

Назва доповіді
Мова доповіді
Форма участі (очна/заочна)
Контактний телефон
Контактна електронна адреса
Поштова адреса для листування

Додаток 2.

ПРАВИЛА ПОДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ АВТОРІВ

(анотація доповіді)

1. Обсяг  – не більше 300 слів (без списку літератури).
  2. Вимоги до форматування:

файл .doc

або.docx,

шрифтTimes New Roman, 14 pt.

1. На початку потрібно вказати ім’я, прізвище автора, науковий ступінь і вчене звання, місце роботи і країну (у зазначеному порядку).
  2. Вимоги до назви: жирний шрифт, великі літери, вирівнювання по центру.
  3. Назви праць, написаних українською чи російською мовами, потрібно транслітерувати англійською.

Звертаємось з проханням подавати заявки на участь (заповнена форма заявки – у вкладенні) разом з анотацією доповіді українською (або мовою доповіді) та англійською мовами до 20 червня 2019 года на адресу : literatura0najnowsza@gmail.com

Максимальный обсяг статті для публікації не повинен перевищувати 0,5 друкованого аркуша, разом із тим максимальний час виступу  20 хвилин (приблизно 6 сторінок стандартного друкованого аркуша формату A4). Більш детальну інформацію про круглий стіл (у тому числі номер рахунку) буде уточнено у другому інформаційному листі у червні 2019 року  після прийняття заявки.

Редакційна колегія залишає за собою право відхилити матеріали, які містять плагіат чи не відповідають вимогам або тематицікруглого столу

До уваги учасників: проїзд, проживання, харчування, за рахунок учасників круглого столу.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Заявки на участь у засіданні круглого столу та інші питання прохання надсилати  на адресу:

e-mail: literatura0najnowsza@gmail.com