logo13
Гру
2018

Всеукраїнська студентська олімпіада у 2018/2019 навчальному році

Шановні колеги !

 

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 року № 1410 та зареєстрова­ним у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 року за № 2207/ 22519 та наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 № 1313 у 2019 р. буде проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальних дисциплін та спеціальностей.

Відповідно до вищезазначеного Положення, Всеукраїнська студентська олімпіада проводиться для студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У 2018/2019 навчальному році Всеукраїнська студентська олімпіада проходитиме у два етапи:

І етап – у січні-лютому 2019 року у закладах вищої освіти;

ІІ етап – у квітні-травні 2019 року у закладах вищої освіти, визначених як базові.

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади:

1) базовим закладам вищої освіти до 27 лютого 2019 року надіслати до всіх вищих навчальних закладів листи-запрошення з умовами та строком проведення змагань;

2) керівникам закладів вищої освіти:

– надіслати до базових закладів вищої освіти до 01 березня 2019 року анкети переможців І етапу Олімпіади;

– відрядити студентів та науково-педагогічних працівників, які є членами журі, до відповідних базових закладів вищої освіти для участі у ІІ етапі Олімпіади. Оплату відряджень учасників здійснити за рахунок навчальних закладів, у яких вони навчаються  або працюють;

3) оргкомітетам базових закладів вищої освіти:

– забезпечити організацію ІІ етапу Олімпіади відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади на високому організаційному та науково-методичному рівні. Взяти до відома, що розміщення учасників ІІ етапу Олімпіади організовують базові заклади вищої освіти.

Подати звіт про підсумки ІІ етапу Олімпіади у 10-ти денний строк після її завер­шення до Інституту модернізації змісту освіти, а також на електронну адресу olimpstud@ukr.net (із зазначенням теми «Назва ЗВО та Олімпіада»), за встановленою формою.

 

Залишити коментар

*

captcha *