Чер

Інформація про конкурс Яцика

Студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ЮЛІЯ БОДНАР увійшла до складу найкращих знавців української мови, що їх визначило поважне журі ХХІV етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Восьмого березня відбувся фінальний етап лінгвістичних змагань, у якому взяли участь 818 учасників з усіх областей України. ЮЛІЯ БОДНАР, студентка 4 курсу філологічного факультету ЧНУ (спеціальності «Філологія»), посіла перше місце серед студентів вищих навчальних закладів.
19 червня 2024 р. в Києві, у Міністерстві освіти і науки України, відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу. Чотирнадцятьом лідерам змагань МОН призначило стипендії Президента. Учасників конкурсу, які вибороли перші місця, привітала ОЛЕНА КОВАЛЬСЬКА, заступник Керівника Офісу Президента України. Вона вручила сертифікати на стипендії Президента України в розмірі 1420 гривень для школярів, 2870 гривень для студентів коледжів і 3800 гривень для студентів університетів. Стипендіати зможуть отримувати кошти щомісяця впродовж року.
Цьогоріч ЮЛІЯ БОДНАР завершує навчання на 4 курсі філологічного
факультету й планує надалі опановувати найтонші грані лінгвістичної науки в магістратурі. Свою науково-дослідницьку роботу студентка здійснює під керівництвом МАР՚ЯНА СТЕФАНОВИЧА СКАБА, доктора філологічних наук,
професора кафедри історії та культури української мови ЧНУ.
Викладачі й студенти філологічного факультету бажають Юлії Боднар та Мар՚янові Стефановичу плідної наукової співпраці й нових поважних результатів!