Чер

Перемога молодих учених на Всеукраїнському конкурсі

18 травня, у День науки, в Будинку Вчених Національної академії наук України відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року».

Голова Ради молодих вчених філологічного факультету, доцентка кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Альона Тичиніна здобула перемогу у престижній номінації «Установа – популяризатор науки (наукові осередки, дослідні станції, наукові хаби, наукові кафе)».

Отримана відзнака фіксує роботу і значні здобутки цілої команди філологічного факультету, яка у 2023 зорганізувала і провела чимало наукових, освітніх, просвітницьких заходів для науковців і здобувачів освіти, – Ірини Горохолінської, Катерини Калинич, Іванни Струк, Ігоря Луцана, Юліанни Віщак, Юлії Цивінської.

Ця перемога є свідченням високого рівня наукових досягнень і значного внеску наших молодих вчених у популяризацію науки та розвиток наукового середовища в Україні.