Чер
2024

Філологічний факультет долучився до проведення науково-просвітницького заходу «FEST-наука»

19 травня 2024 року у сквері імені Сидора Воробкевича відбувся науково-просвітницький захід «FEST-наука», ініційований Радою молодих вчених при Чернівецькій обласній військовій адміністрації та Радою молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Захід присвячений пам’яті видатних українських науковців, які стали жертвами радянського тоталітарного режиму.

До організації та проведення заходу активно долучилися представники Ради молодих вчених філологічного факультету, професорсько-викладацький склад, здобувачі освіти, спредставники студентського парламенту та профспілки.