Тра

Перемога молодих учених філологічного факультету в університетському конкурсі

Напередодні Дня науки в Україні Чернівецький  національний університет реалізував чудову ініціативу з відзначення кращих молодих науковців нашого ЗВО – конкурс «Молодий вчений року ЧНУ ім.Ю.Федьковича».

Метою заходу є визнання досягнень, стимулювання та підтримка молодих вчених Університету, мотивація їх до активної науково-дослідницької діяльності.

Було оголошено 19 номінацій та подано 42 заявки.

Молоді вчені філологічного факультету перемогли у важливій номінації «Рада молодих вчених факультету/інституту» – диплом лауреата отримала голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених філологічного факультету, доцентка кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Альона Тичініна.

Звісно, було визначено й лауреата в номінації «Кращий молодий вчений філологічного факультету».

Вітаємо команду молодих учених нашого структурного підрозділу з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Детальніше про конкурс тут: https://www.chnu.edu.ua/nauka/pov-iazani-pidrozdily/rada-molodykh-vchenykh/hranty-konkursy-stazhuvannia/molodyi-vchenyi-roku-chnu-im-yu-fedkovycha/