Бер

Захист педагогічної практики

21 березня на кафедрі української літератури у змішаному форматі відбувся захист педагогічної практики студентів 4 курсу спец. 014 Середня освіта (Українська мова та література), що тривала з 1 лютого по 14 березня 2024 року.

Керували практикою професор Лідія Ковалець, доцент Михайло Зушман та к.ф.н. Світлана Гуцуляк.

Студенти мали змогу відчути себе вчителями у ЗЗСО м. Чернівці (гімназія №10, ліцей №14, ліцей «Астор», гімназія №9, ліцей №7, ліцей №5 «Оріяна», приватний ліцей «ЮНІК», ліцей №20), а також у школах Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Дніпропетровської областей.

На захисті були розглянуті педагогічні ситуації, обговорено основні проблеми, що виникли під час проходження практики. Студенти поділилися власними спостереженнями, враженнями та відкриттями методичного характеру й висловили задоволення збільшенням тривалості практики, відзначили достатній її обсяг.

Керівники практики від шкіл відзначили високий рівень фахової підготовки студентів-практикантів, бажання розвиватися й зацікавленість у вдосконаленні власної педагогічної майстерності.

Вітаємо студентів з успішним захистом практики та бажаємо легкого продовження професійного шляху!