Бер
2024

Всеукраїнський методичний семінар здобувачів освіти, стейкхолдерів та вчителів літератури у ЗЗСО

20 березня, в онлайн-форматі відбувся методичний семінар здобувачів освіти, стейкхолдерів та вчителів літератури у ЗЗСО «Методичне портфоліо сучасного вчителя літератури (зарубіжної та української)».

Студенти кафедри румунської та класичної філології мали нагоду поспілкуватись, взяти участь у дискусіях та обмінятись досвідом зі студентами з інших спеціальностей, викладачами філологічного факультету та факультету іноземних мов, гарантами ОП “Середня освіта”, вчителями та директорами шкіл. Здобувачі освіти почули чимало нової інформації стосовно актуальних проблем сучасного викладання літератури, новітніх методів та методик, проблемних аспектів і перспектив дисциплін “Українська література” та “Зарубіжна література”.

Усі учасники заходу отримали відповідні сертифікати.