Бер

Участь у Всеукраїнському майстер-класі

12 березня 2024 року студенти кафедри румунської та класичної філології взяли участь у Всеукраїнському майстер-класі «Сміливість бути Україною. Реалізація ідей текстоцентризму та міжпредметної інтеграції на уроках мовно-літературної галузі: концепт, інструменти реалізації, практичні кейси».

Майстер-клас провела Цимбалюк Тамара Василівна – учитель української мови та літератури Хотинського ліцею №5 – ОЗЗСО, учитель-методист, Заслужений учитель України, консультант ЦПРПП Хотинської міської ради, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», експерт сертифікації, тренер навчання вчителів ЗЗСО мовно-літературної освітньої галузі за програмою «Нова українська школа: перезавантаження».

Захід сприяв розвитку професійних компетентностей студентів як фахівців, а також обміну досвідом педагогічної діяльності.