Бер

Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників

На кафедрі румунської та класичної філології з 4 по 8 березня відбулись курси підвищення кваліфікації для вчителів румунської мови та літератури.

Для педагогічних працівників кафедра розробила програму, що стосувалась теми “Інноваційні підходи до навчання румунської мови та літератури у ЗЗСО”.

Під час курсів було передбачено два напрями роботи:

1. Розвиток професійних компетентностей вчителів/викладачів румунської мови та літератури (знання навчального предмета, фахових методик, технологій).
  2. Формування у здобувачів освіти ключових компетентностей, визначених частиною першої статті 12 Закону України “Про освіту”.

Позитивною тенденцією є те, що на курси записались вчителі з різних регіонів України, що забезпечують викладання румунської мови та літератури. Окрім вчителів з Чернівецької області, були присутні представники Одеської та Закарпатської областей, що сприятиме співпраці між різними регіонами України.