Бер
2024

Запрошуємо здобувачів освіти доєднатися до методичного семінару зі стейкхолдерами та вчителями літератури

20 березня о 16.00 в онлайн-форматі відбудеться методичний семінар здобувачів освіти, стейкхолдерів та вчителів літератури у ЗЗСО:

«Методичне портфоліо сучасного вчителя літератури (зарубіжної та української)».

Захід організовано для студентів філологічного та факультету іноземних мов спеціальностей «Середня освіта».

Спікери – вчителі літератури та представники керівництва ЗЗСО, випускники нашого факультету.

Також зі вступним словом доєднається ДЯЧОК Світлана Олександрівна – учитель-методист української та зарубіжної літератур, директор Ліцею № 1 м. Хоростків (Тернопільської області), кандидат філологічних наук, лауреат конкурсу «Учитель року-2011» у номінації «Світова література», співавторка Модельної навчальної програми «Українська література. 5-6 класи» (2021), підручників «Українська література» (2022, 2023) та «Зарубіжна література» (2022, 2023). Авторка навчальних матеріалів із зарубіжної літератури онлайн платформи Дистанційного ліцею «Меридіан» м.Київ.

Учасники колоквіуму отримають сертифікати.

Приєднатися до заходу можна буде за посиланням в Google Meet: https://meet.google.com/ffs-rzuk-sap

Координатор заходу – доцентка кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Альона Тичініна a.tychinina@chnu.edu.ua