Січ

Школа жіночого активізму

11-13 січня 2024 року у межах співпраці з ГО «Центр громадської активності «Синергія» кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри філософії та культурології Тетяна МЕДІНА в ролі тренерки взяла участь у трьохденній Школі жіночого активізму, яка проводилась для депутаток місцевих рад і громадських діячок. Інтерес до школи був зумовлений цікавими не лише для жінок-депутаток темами: історія жіночого руху в Україні, інструменти впливу на прийняття рішень у діяльності громадської діячки, жіноче лідерство як складова гендерного врядування, гендерна політика в контексті міжнародної і національної політики, локалізація національного плану 1325 “Жінки. Мир. Безпека” на місцевому рівні. Школа жіночого активізму відбулася в рамках проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповіді на виклики війни», реалізується Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки Уряду Великої Британії у партнерстві з ГО «Ла Страда — Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.