Січ
2024

Dідбувся захист педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності “Середня освіта (українська мова і література)”

22 грудня 2023 року відбувся захист педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література) (керівники – доц. Попович Н. М., асист. Грималовський І. С., доц.Гуцуляк І. Г.).

Вперше за навчальним планом студентки-четвертокурсниці вирушили на педагогічну практику в осінньому семестрі. Горбатюк Лілія, Гордаш Анастасія, Кузенко Марія, Гарасим Наталія, Гебеш Анна, Гордейцяк Параска, Іваночко Євгенія, Косован Віталіна розповіли, з якими труднощами стикнулися під час цієї педагогічної практики, що стало їхнім досягненням. Спробували відповісти на запитання: «Чому?»: чому обрала цей фах, чому своє майбутнє бачу / не бачу в школі.

В одній з характеристик щодо студентки-практикантки зауважено: «…Продемонструвала імідж сучасного українського педагога». Це можна сказати й про кожну з наших практиканток. Пишаємося вами!

Продовження практики у весняному семестрі.