Гру

ІІ Міжнародна молодіжна конференція «Платон мені друг, але істина дорожча»: теоретико-практичні та методологічні аспекти розвитку сучасних гуманітарних наук

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА

Рада молодих вчених філологічного факультету

Рада молодих вчених факультету іноземних мов

Вельмишановні колеги!

1 березня 2024 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться

ІІ Міжнародна молодіжна конференція

«Платон мені друг, але істина дорожча»:

Запрошуємо молодих учених взяти участь у секціях за такими науковими напрямками:

Літературознавство

Лінгвістика та перекладознавство

Філософія та культурологія

Релігієзнавство та богослов’я

Міждисциплінарні студії

Методика викладання гуманітарних дисциплін

Конференція відбудеться у змішаному форматі. Для участі просимо надіслати заявку і тези доповіді до 20 лютого 2024 року.

Окрім традиційної роботи секцій, заплановано засідання 2 Круглих столів:

1. «Від пандемії до війни: ословлення й візуалізація травми у сучасному мистецтві»
  2. «Перетинаючи кордони, перетинаючи наративи: лінгвістичний ландшафт європейського сприйняття українських біженців»

Учасники наукового заходу отримають сертифікат. Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику тез, розміщеному на сайті інституційного репозитарію ARCher.

Огрвнески учасників (100 грн.) будуть спрямовані на благодійність. Переказ здійснюється на картковий рахунок Приватбанку 5168745015773804 (Тичініна А.Р., призначення – благодійний оргвнесок).

Зразок заповнення відомостей про автора (авторів):

Прізвище та ім’я
Науковий напрямок конференції (літературознавство, лінгвістика та перекладознавство, філософія та культурологія, релігієзнавство та богослов’я, міждисциплінарні студії, методика викладання гуманітарних дисциплін)
Тема доповіді
Країна, місто, ЗВО, який представляє учасник
Науковий ступінь, вчене звання
Форма участі (онлайн, офлайн)
Адреса електронної пошти та телефон

Загальні вимоги до оформлення тез:

Тези надсилаємо на електронну пошту rmv.fil.chnu@gmail.com

Назва файлу: Прізвище_тези.

Обсяг – 2-4 сторінки.

Формат А4, редактор Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5 пт, усі поля сторінки – 20 мм, відступ першого рядка – 1 см.

Тези повинні бути стилістично й технічно відредаговані, представлені в такій послідовності:

• назва тез (вирівнювання по центру, напівжирне накреслення, великі літери);

• прізвище, ім’я автора (вирівнювання по центру, напівжирне накреслення);

• науковий ступінь, посада, вчене звання, місце роботи автора (за наявності), електронна адреса (вирівнювання по центру, курсив, без скорочень);

• основний текст (вирівнювання по ширині);

• список використаної літератури, оформлений згідно з Національним стандартом України ДСТУ 8302:2015.

Додаткова інформація у членів оргкомітету:

rmv.fil.chnu@gmail.com

Секція «Літературознавство» – Альона ТИЧІНІНА (0992255201; a.tychinina@chnu.edu.ua)

Секція «Філософія та культурологія» – Ірина ГОРОХОЛІНСЬКА (i.horokholinska@chnu.edu.ua)

Секція «Релігієзнавство і богослов’я» – Ігор Луцан (i.lutsan@chnu.edu.ua)

Секція «Лінгвістика і перекладознавство» Ольга БЕШЛЕЙ (o.beshlei@chnu.edu.ua),

Секція «Методика викладання гуманітарних дисциплін» – Катерина КАЛИНИЧ (k.kalynych@chnu.edu.ua ).