Гру

Гостьові лекції у рамках наукового семінару “Актуальні проблеми румунської філології”

Для студентів кафедри румунської та класичної філології грудень розпочався із двох гостьових лекцій викладачів Сучавського університету імені Штефана чел Маре. Така знакова зустріч є результатом довготривалої та плідної партнерської співпраці між університетами та кафедрами.

Одним із надійних та постійних партнерів кафедри румунської та класичної філології є факультет літератури та комунікації Сучавського університету імені Штефана чел Маре. У контексті співпраці відбувся науковий семінар “Актуальні проблеми румунської філології”.

На лекціях проф. Клаудії Костін та проф. Родіки Ногь з кафедри комунікації румунської мови та літератури та комунікаційних наук були присутні викладачі та студенти кафедри, які мали можливість розширити вже набуті знання про постать Дімітрія Кантеміра та побачити новий погляд на граматику румунської мови.