Лис

Ольга Кобилянська мовою мистецтва та етносів Буковини

У п’ятницю, 24 листопада, студенти кафедри румунської та класичної філології відвідали захід приурочений роковинам з дня народження буковинської письменниці Ольги Кобилянської.

Захід відбувався у Чернівецькому обласному художньому музеї під назвою “Ольга Кобилянська мовою мистецтва та етносів Буковини”.Голова Чернівецького обласного товариства культури та літератури на Буковині імені Міхая Емінеску Василь Бику розповів про те, яке місце займає Ольга Кобилянська в румунській літературі, а також про переклади творів відомої буковинки.

Присутні мали нагоду послухати вірші українською, румунською, польською та німецькою мовами. Зокрема заступник голови Обласного товариства румунської культури Микола Шапка зачитав уривок із твору “Природи”.

Кароліна Житару розкрила тему нерозділеного кохання Ольги Кобилянської у авторській пісні.

Організатором заходу була Чернівецька обласна “Просвіта” імені Тараса Шевченка. Модератором заходу була Олена Рєпіна.

Студенти 1-4 курсів кафедри румунської та класичної філології активно долучаются до різноманітних культурних заходів та розширюють знання про рідний край.