logo24
Лис
2023

Зустріч студентів з випускниками та стейкхолдерами

21 листопада на занятті зі вступу до спеціальності студенти кафедри історії та культури української мови 101 та 103 груп (спеціальності “Середня освіта (українська мова та література)” і “Філологія (українська мова та література)”) мали змогу зустрілися з випускниками та стейкхолдерами філологічного факультету.

Магістрантка Надія Дмитрівна Ходан (студентка 601 групи спеціальності “Середня освіта (українська мова та література)”, випускниця 2023 року) як молода вчителька (досвід роботи – 2 роки) поділилася своїм баченням актуальних тенденцій у галузі сучасної середньої освіти. Першокурсники отримали інформацію про плюси професії та можливості кар’єрного зростання педагога, що в подальшому сприятиме їхньому успішному становленню як фахівців.

Також відбулася пізнавальна бесіда із вчителькою-методисткою Кам’янського ліцею Чернівецької області Оксаною Дмитрівною Щербань, випускницею факультету 2005 року, а нині стейкхолдером Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (ОПП “Середня освіта (українська мова та література)”), яка розповіла про найефективніші методи викладання української мови, утаємничила студентів у міфи та будні професії вчителя. 

Ще одна гостя, журналістка медійного агентства «АСС» Яна Андрущак, випускниця філфаку 2015 року, мотивувала першокурсників своїм досвідом у галузі медіа, розповіла про важливість комунікації та творчості, оскільки професія філолога передбачає можливість працевлаштування у засобах масової інформації, інтернет-маркетингу, у музеях, мистецьких і культурних центрах, усюди, де потрібні послуги зі створення, аналізу, перекладу, оцінювання текстів.

Студенти першого курсу виявили зацікавленість темою розмови, енергійно обговорювали отриману інформацію та свої професійні плани й цілі. Зустріч стала важливим етапом у розвитку їхнього професійного мислення студентів та у формуванні активної позиції щодо подальшого професійного становлення.

Залишити коментар

*

captcha *