Лис

Аспіранти-філософи користуються перевагами, що дає міжнародний консорціум університетів “Unita”

Аспіранти PhD-програми з філософії, що реалізується на кафедрі філософії та культурології філологічного факультету імені Юрія Федьковича Святослав Рачук та Мирослава Петращук здобували 23 листопада 2023 р. soft skills у межах Осінньої школи “Від дослідлження до ринку”. Її організували – учасники міжнародного консорціуму університетів “Unita” (проєкт “Re-Unita”). До консорціуму нещодавно долучився й Чернівецький університет національний університет імені Юрія Федьковича. Серед лекторів – ціла низка закордонних еспертів та менеджерів науки й освіти. Вони представляли університети країни-членів “Unita” (а це Франція, Іспанія, Португалія, Італія, Румунія, Італія).