Жов

Soft skills здобувачів освіти – це вміти бути діяльно корисними суспільству (про волонтерську активність аспірантки-філософині з ЧНУ)

У вересні 2023 р. аспірантка освітньо-наукової програми “Філософія” (кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича) Мирослава Петращук долучилася до масштабної ініціативи “Операція “Ланцюг 25″ – виклик областям”, очоливши збір від Чернівецької області на пристрої для Третьої окремої штурмової бригади. У підсумку Чернівецька область зробила внесок у 130 000 гривень. У жовтні Мирослава Петращук взяла участь у командному зборі (місія “Рій дронів”) від спільноти Збіроловів, відкривши мікробанку на 15 000 гривень, які стали внеском у збори декількох бригад. Небайдужість представників академічної спільноти до діяльного руху до перемоги України – запорука самої можливості творчості, науки, розвитку.