Лис

Молодих учених філологічного факультету відзначено іменними стипендіями

10 листопада відзначають Всесвітній день науки заради миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Це свято було засноване у 2001 року під егідою ЮНЕСКО.

9 листопада з нагоди
Всесвітнього дня науки заради миру та розвитку в сесійній залі Чернівецької міської ради відбулось урочисте вручення сертифікатів на отримання іменних стипендій Чернівецької міської ради молодим вченим за високі досягнення перед Чернівецькою міською територіальною громадою.

Іменну стипендію отримали тридцять науковців, що працююють у ЗВО м.Чернівці.

Зокрема такими сертифікатами було відзначенено 4 молодих учених філологічного факультету:

• Горохолінську Ірину Володимирівну – докторку філософських наук, доцентку кафедри філософії та культурології, заступницю Ради молодих учених ЧНУ;
  • Калинич Катерину Федорівну – асистентку й старшу лаборантку кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури;
  • Луцана Ігоря Васильовича – кандидата історичних наук, асистента кафедри філософії та культурології, інспектора навчального відділу;
  • Тичініну Альону Романівну – кандидатку філологічних наук, доцентку кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури, голову ради молодих учених філологічного факультету.