Лис

Аспіранти-філософи – учасники циклу семінарів і тренінгів з академічної доброчесності

Як уже сповіщалося, на філологічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з 21 жовтня по 6 листопада 2023 р. працював цикл заходів «Академічна доброчесність в умовах війни».

Активними учасниками просвітницьких подій були й викладачі та аспіранти освітньо-наукової програми «Філософія», зокрема, докторка філософських наук Ірина Горохолінська провела лекцію-діалог «Поняття академічної доброчесності: case-study» та співмодерувала (разом із доценткою Альоною Тичиніною) воркшоп щодо актуальних проблеми і перспектив публікації результатів наукових досліджень гуманітаріїв.

У процесі навчання та обговорень активно проявили себе й аспіранти-філософи – Максим Заплітний (у заході «Етичні та практичні засади академічної доброчесності для студентів гуманітаріїв») та Святослав Рачук (у згаданому воркшопі щодо публікаційної активності).

Учасники навчання отримали відповідні сертифікати.

Детальніша інформація про всі заходи циклу – за цим посиланням